Aktuality

15. 10. 2021 - Aktuality

Péče o kartušové filtry

Víte, jak často a jakým způsobem čistit filtry vířivek a SWIM SPA? Díky správné údržbě máte jistotu, že bude voda čistá a dokonale zdravá.

07. 10. 2021 - Aktuality

Nový dotykový ovládací panel SpaTouch3™

Společnost Balboa Water Group, jeden z největších dodavatelů ovládacích panelů a příslušenství k vířivkám a SWIM SPA, oficiálně vydala svoje dotykové ovládací panely 3. generace, známé jako SpaTouch. Rychle si získaly svou oblibu a tak není divu, že je lze nalézt ve vířivkách prémiové úrovně, prodávaných různými výrobci vířivek po celém světě.

04. 08. 2020 - Aktuality

Kartušové filtry pro nafukovací vířivky

Kartušový filtr v nafukovací vířivé vaně je třeba pravidelně čistit (ideálně 1× týdně) a cca jednou za půl roku vyměnit starý filtr za nový. Filtr se čistí průplachem, který odstraní nečistoty. Je velice důležité, aby filtr nebyl poškozen. Pokud ano, hrozí při čištění poškození ještě větší.

23. 03. 2020 - Aktuality

Termické kryty na míru

Ve vířivé vaně nebo SwimSpa značná část tepla uniká z vody přes hladinu. Používáním termického krytu tyto ztráty výrazně omezíte a zabráníte odparu vody z vířivé vany. Výrazně tak ušetříte na nákladech za stále se zdražující elektrickou energii a Vaše investice se Vám v brzké době vrátí.

Expresní dodání
různé možnosti doručení ...
3000 produktů
máme nejširší nabídku ...
Všechny produkty skladem
největší výběr produktů ...
Prodloužená záruka
3 roky