Aromaterapie: Relaxace s pomocí esenciálních vůní

Jak relaxujete Vy?

Vůně nás ovlivňují více, než si myslíte. Vzbuzují v nás různé vzpomínky a pocity, což pozitivně ovlivňuje nervovou soustavu mozku. Pro lepší požitek z koupele ve vířivce nebo Swim Spa, do ní můžete přidat koupelovou sůl určenou pro vířivky. Sůl nejen příjemně voní, ale také blahodárně působí na pokožku - koupel ji zvláčňuje, uvolňuje svalové napětí a zbavuje nás škodlivin. Sůl také během koupele inhalujete a tím podporujete léčebné a pozitivní účinky na Vaše dýchací cesty. Oceníte to hlavně při zdravotních potížích, protože koupel Vám může nahradit pobyt u moře nebo v solné jeskyni.

Uvolněte se a objevte nové zážitky z koupele únikem do ráje s touto oživující směsí hydratačních a rostlinných látek a minerálů.

Veškeré přírodní látky obsažené v soli, přinášejí léčebné účinky na lidský organismus:

  • Přírodní lék proti bolesti a námaze
  • Působí protizánětlivě
  • Uvolňují svaly, napětí a stres
  • Posilňují schopnost sebeléčby

U nás na e-shopu najdete bohaté množství vůní i velikostí. Od nejmenších 113g až po 623g balení.

Z řady Escape Vám nabízíme vůně pivoňky a zeleného čaje a limetky s kokosem.

Z řady Botanical si vybere každý. Máte rádi sladké vůně? Vyzkoušejte Aroma vůni pro vířivky Sex on the beach, Honey mango nebo French vanilla. Pokud dáváte přednost květinovým vůním, určitě Vás okouzlí vůně Flora wood nebo Tropical rain. A pokud spíše preferujete svěží vůně, zaujme Vás vůně Eucalyptus mint nebo Ocean breeze.

Rx Therapy je řada produktů navržená výhradně pro odstranění bolesti. Obsahuje vitamíny, snižuje napětí a uvolňuje svaly. Proměňte svou vířivku nebo Swim Spa v uklidňující a léčivou oázu v pohodlí domova.

Cítíte se unaveně? Odpočiňte si a očistěte svoji mysl a tělo koupelí v této zklidňující, relax navozující směsi Sleep therapy. Nic neuvolní Vaše tělo a mysl lépe než příjemná relaxační, večerní koupel před spaním.

Detoxikujte své tělo a odstraňte všechny toxiny se speciální směsí Detox therapy. Detoxová léčba je speciálně navržená tak, aby očistila a uvolnila Váš systém a utišila bolesti.

Dýchejte zhluboka a pročistěte Vaše tělo s Respiratory therapy. Spojení máty a eukalyptu skvěle uvolní a pročistí horní cesty dýchací.

Pociťujete stres? Uvolněte se a vyčistěte svou mysl se směsí Stress therapy. Nic neuvolní Vaše tělo a mysl lépe než příjemná relaxační, večerní koupel s naší stresovou aromaterapií.

Bolí Vás svaly? Máte bolesti po dlouhém dni v práci? Pokud ano, směs Muscle therapy zmírní bolest a uleví od bolavých svalů při Vaší zasloužené relaxaci.

Uvolněte a zpevněte své tělo s unikátní aromaterapií Skinny soak therapy. Zbaví Vás nadbytečné tekutiny a celulitidy! Stačí přidat do vířivé vany, zapnout trysky a už jen relaxovat.

Potřebujete získat zpět přes den vydanou energii? Regenerujte se s pomocí směsi terapeutických krystalů Energy therapy. Ideální pro oživení po dlouhém dni nebo dokonce i pro začátek dne. Ať tak či onak, funguje skvěle, když potřebujete podporu! Stačí zapnout trysky a čerpat novou energii!

Intenzivní sportovní trénink? Jste unaveni a pociťujete bolest po fyzické námaze? Směs pro regeneraci Sport therapy, Vám pomůže relaxovat a znovu nabrat potřebnou energii. Spusťte trysky a relaxujte!

Aromaterapeutické krystaly Spazazz zlepší Váš zážitek z vířivky nebo Swim Spa pokaždé, když do ní vstoupíte. Zvlhčující rostlinné látky hydratují pokožku, zatímco dlouhotrvající aroma uklidňuje smysly.

Krystaly Spazazz jsou speciálně navrženy pro použití v lázních, vířivkách, Swim Spa a vanách. Neovlivňují vodu žádným nepříznivým způsobem ani nezanechají mastné skvrny.