Termické kryty na míru

Ve vířivé vaně nebo SwimSpa značná část tepla uniká z vody přes hladinu. Používáním termického krytu tyto ztráty výrazně omezíte a zabráníte odparu vody z vířivé vany. Výrazně tak ušetříte na nákladech za stále se zdražující elektrickou energii a Vaše investice se Vám v brzké době vrátí.

Dalšími podstatnými vlastnostmi je také ochrana před hrubými nečistotami jako je např. jehličí, sníh, hmyz, pyl, aj. Podobné nečistoty nadměrně zatěžují filtrační zařízení VašÍ vířivky, což vede k jeho značnému opotřebení. V případě použití termického krytu v interiéru zabráníte znečištění vody, ale hlavně zamezíte vytváření vlhkosti.

Termický kryt má také podstatný význam jako ochrana vířivky před mechanickým poškozením, jako mohou být padající větvě, nebo jiné pevné nečistoty, které mohou být do vířivky spadnuty nebo vpraveny vyšší mocí obzvláště u SwimSpa.

Na výrobu termokrytu pro vířivky a SwimSpa používáme kvalitní a prověřené materiály. Tím dosahujeme vynikajících izolačních vlastnosti. Naše výrobky se vyznačují především vynikajícím zpracováním, čehož si naší zákazníci velmi oceňují. Používáme koženku odolnou proti mrazu a UV záření, izolační tvarovky vyrobené z kvalitního polystyrénu zatavené do igelitové folie.