SKLADY UZAVŘENY - INVENTURA v termínu 6.2 - 10.2. budou všechny objednávky v těchto dnech přijaty a expedovány následující týden v pondělí 13.2.2023

O nás

O NÁS

Vítáme Vás na internetových stránkách www.spa-components.com. Nabízíme největší a nejširší výběr doplňků, produktů a náhradních dílů pro privátní i komerční vířivé vany a swim spa z celého světa. Jsme největší internetový obchod ve střední Evropě s více než 15ti letými zkušenostmi z oblasti domácí balneo a komerční wellness. Naše zkušenosti zahrnují odborné i poradenské služby z oboru a znalosti celosvětového trhu hydromasážních systémů a komponentů od nejprodávanějších výrobců. Většinu nabízených položek nabízíme velkoobchodním partnerům s cenovým zvýhodněním a k okamžité expedici, díky vlastnímu skladovému zázemí. Díky našim expedičním partnerům doručujeme zboží pro své zákazníky po celé Evropě s garancí dodávky a pojištěním bez rizika. Nabízíme nejširší nabídku produktů ve svém segmentu s tisíci produkty v nabídce s nejpropracovanější nabídkou doplňkových služeb. 


OBCHODNÍ PARTNER A NABÍDKA

Svým klientům nabízíme náhradní díly, speciální komponenty a doplňky do vířivých van a spa od nejznámějších světových výrobců. Prodáváme pouze originální a homologované produkty se zárukou pro každého partnera. Nenabízíme žádné výprodeje, nebo méně kvalitní kusy druhé jakosti. Naše obchodní partnery si pečlivě vybíráme a máme s nimi exkluzivní smlouvy, které jsou založené na dlouholeté spolupráci a oboustranně výhodných podmínkách. Ctíme své tradice, obchodní vztahy a za své služby a produkty 100% ručíme. Zároveň jsme otevřeni novým inovacím a obchodním příležitostem pro každého nového partnera. Pro naše VIP partnery nabízíme ještě lepší ceny, zvýhodněnou cenu za dopravu a mnoho dalších výhod, včetně garance dodávky vyššího počtu kusů.Každý produkt, který nabízíme, podléhá kontrole 4 očí, což znamená, že je před naskladněním nejdříve zkontrolován a druhá úroveň kontroly se opakuje stejným způsobem před expedicí. Opakovaně reklamované zboží vyřazujeme z nabídky a 90% reklamací řešíme do 24hodin


NÁŠ TÝM

Náš tým je založený na otevřenosti a komunikaci. Všichni máme stejné a úplné informace o nabízených produktech a poskytujících službách. Jsme proškolení a společně vytváříme takové nákupní prostředí, aby pro každého klienta bylo příjemné a co nejvíce přehledné. Informace o každém produktu uvádíme vždy přesné a úplné, aby bylo možné co nejrychleji najít a objednat vyhledávaný produkt. Rádi Vám poskytneme ten nejlepší zákaznický servis ke všem nabízeným produktům a značkám. V případě doplňujících dotazů se můžete na cokoliv zeptat v jednoduchém chatovacím okně. Vaše spokojenost je pro nás smyslem našeho obchodu.


CO CHCEME

Vytvořit nabídku s nejširším portfoliem produktů náhradních dílů a komponentů z oblasti wellness a spa od předních světových výrobců v co nejpřívětivějším nákupním prostředí s dodávkou těch nejlepších doplňkových služeb.


Přejeme Vám příjemný nákup.

Váš team SPA Components

Expresní dodání
různé možnosti doručení ...
3000 produktů
máme nejširší nabídku ...
Všechny produkty skladem
největší výběr produktů ...
Prodloužená záruka
3 roky