MicroSilk® - přírodní hydroterapie pro Vaši pokožku

Voda je základní silou vesmíru. Naše planeta je tvořena převážně z vody. Lidé jsou z největší části tvořeni vodou a rané civilizace byly zakládány na březích toků. Voda je síla. Voda je život. V důsledku toho se Balboa věnuje inovacím, které doba přináší a představuje vzrušující nové technologie a přístupy k vodoléčbě. Chcete vypadat mladší? Cítit se lépe? Vyzkoušejte systém MicroSilk® pro vířivky a SWIM SPA!

Nejmodernější systém MicroSilk® funguje na složitém principu, vytváří vzduchové bublinky o velikosti 50 mikronů, které jsou s pomocí speciálního vysokotlakého zařízení ve veliké koncentraci směšované s vodou. Mikro bublinky mají přirozenou schopnost exfoliace lidské pokožky, dostanou se i do nejmenších pórů kůže a díky tomu se pokožka kvalitněji okysličí a hydratuje. Proto technologie MicroSilk® pomáhá řešit různé kožní problémy a při pravidelné hydromasáži (alespoň 20 minut denně) zlepšuje celkovou kvalitu pokožky, která je jemná a bez vrásek. Bublinky, které se uvolní z vody do vzduchu mají navíc při jejich vdechování terapeutické účinky, které díky velkému množství aniontů zvyšují hladinu serotoninu a neutralizují volné radikály v lidském těle.

Podívejte se na hlavní benefity systému MicroSilk®:

  • Zvyšuje metabolismus kůže a růst kožních buněk
  • Hloubkově čistí póry a odstraňuje nečistoty
  • Snižuje výskyt jemných linií a vrásek
  • Zvyšuje hydrataci pokožky a tvorbu kolagenu
  • Může zmírnit příznaky ekzémů a lupénky
  • Podporuje kvalitní spánek
  • Stimuluje imunitní systém

Vychutnejte si sametovou koupel s bilióny mikro bublinek kyslíku i ve Vaší vířivce nebo SWIM SPA!

Co budete potřebovat?

Se sadou doporučujeme zakoupit 1 m pevného potrubí – průměr 33 mm + potřebné množství kompatibilních hadic (hadice pro sání Microsilku, hadice pro rozvody vodních a vzduchových trysek a přivzdušnění Microsilku, hadice pro rozvody od směšovačů k tryskám MicroSilku a k vodním a vzduchovým tryskám).

Pokud jste již hrdými majiteli Microsilku, je možné využít při opravě vířivky náhradní díly, lze objednat celý Microsilk Plastic Kit nebo jednotlivé díly, které jsou v tomto kitu obsaženy: Balboa sací koš pro Microsilk, Balboa tryska pro Microsilk, Balboa tryska pro přisávání vzduchu pro Microsilk a Balboa kolínko k Microsilku.

Pokud budete potřebovat s čímkoli pomoci, neváhejte se na nás obrátit. Pro dotazy týkající se registrace a objednávek kontaktujte paní Novekovou: novekova@spa-components.cz. Pro technické dotazy kontaktujte pana Routu: routa@spa-components.cz.