robot

O nás

O NÁS

Vítáme Vás na internetových stránkách www.spa-components.com. Nabízíme největší a nejširší výběr doplňků, produktů a náhradních dílů pro privátní i komerční vířivé vany a swim spa z celého světa. Jsme největší internetový obchod ve střední Evropě s více než 15ti letými zkušenostmi z oblasti domácí balneo a komerční wellness. Naše zkušenosti zahrnují odborné i poradenské služby z oboru a znalosti celosvětového trhu hydromasážních systémů a komponentů od nejprodávanějších výrobců. Většinu nabízených položek nabízíme velkoobchodním partnerům s cenovým zvýhodněním a k okamžité expedici, díky vlastnímu skladovému zázemí. Díky našim expedičním partnerům doručujeme zboží pro své zákazníky po celé Evropě s garancí dodávky a pojištěním bez rizika. Nabízíme nejširší nabídku produktů ve svém segmentu s tisíci produkty v nabídce s nejpropracovanější nabídkou doplňkových služeb. 

 

OBCHODNÍ PARTNER A NABÍDKA

Svým klientům nabízíme náhradní díly, speciální komponenty a doplňky do vířivých van a spa od nejznámějších světových výrobců. Prodáváme pouze originální a homologované produkty se zárukou pro každého partnera. Nenabízíme žádné výprodeje, nebo méně kvalitní kusy druhé jakosti. Naše obchodní partnery si pečlivě vybíráme a máme s nimi exkluzivní smlouvy, které jsou založené na dlouholeté spolupráci a oboustranně výhodných podmínkách. Ctíme své tradice, obchodní vztahy a za své služby a produkty 100% ručíme. Zároveň jsme otevřeni novým inovacím a obchodním příležitostem pro každého nového partnera. Pro naše VIP partnery nabízíme ještě lepší ceny, zvýhodněnou cenu za dopravu a mnoho dalších výhod, včetně garance dodávky vyššího počtu kusů.Každý produkt, který nabízíme, podléhá kontrole 4 očí, což znamená, že je před naskladněním nejdříve zkontrolován a druhá úroveň kontroly se opakuje stejným způsobem před expedicí. Opakovaně reklamované zboží vyřazujeme z nabídky a 90% reklamací řešíme do 24hodin

 

NÁŠ TÝM

Náš tým je založený na otevřenosti a komunikaci. Všichni máme stejné a úplné informace o nabízených produktech a poskytujících službách. Jsme proškolení a společně vytváříme takové nákupní prostředí, aby pro každého klienta bylo příjemné a co nejvíce přehledné. Informace o každém produktu uvádíme vždy přesné a úplné, aby bylo možné co nejrychleji najít a objednat vyhledávaný produkt. Rádi Vám poskytneme ten nejlepší zákaznický servis ke všem nabízeným produktům a značkám. V případě doplňujících dotazů se můžete na cokoliv zeptat v jednoduchém chatovacím okně. Vaše spokojenost je pro nás smyslem našeho obchodu.

 

CO CHCEME

Vytvořit nabídku s nejširším portfoliem produktů náhradních dílů a komponentů z oblasti wellness a spa od předních světových výrobců v co nejpřívětivějším nákupním prostředí s dodávkou těch nejlepších doplňkových služeb.

 

Přejeme Vám příjemný nákup.

Váš team SPA Components

--