robot
V pátek 24.5.2024 je showroom Šafránkova otevřen pouze do 15:30. Děkujeme za pochopení.

Bezchlórová dezinfekce 3l do bazénu a vířivky

Kód: WHIRLPOOL-3
Novinka
1 499 Kč 1 238,84 Kč bez DPH 1 499 Kč / 1 ks
Skladem
Možnosti doručení

Dezinfekce Whirlpool je tekutý, koncentrovaný přípravek pro dezinfekci a hygienické zabezpečení vody ve venkovních a vnitřních, klasických i přenosných vířivých vanách - whirlpoolech

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dezinfekce Whirlpool

Dezinfekce Whirlpool je tekutý, koncentrovaný přípravek pro dezinfekci a hygienické zabezpečení vody ve venkovních a vnitřních, klasických i přenosných vířivých vanách - whirlpoolech. Má výrazný a dlouhodobý účinek proti mikroorganismům a řasám.

Je vhodný i na profesionální použití.

Vlastnosti:

Ošetřená voda není cítit po chloru, nedráždí oči, kůži ani sliznice. Nepoškozuje žádné materiály, nezpůsobuje korozi kovových částí a nepoškozuje technologii vířivky. Nebělí PVC ani jiné materiály.

Má dlouhodobý účinek a je pH neutrální. Likviduje řasy a ničí plísně, což zajišťuje čistotu a hygienu ve vaší vířivce.

Zabezpečení vody - dávkování:

Upravte pH vody na úroveň 7,2 - 7,6. Startovací dávku 250ml/m3 aplikujte vždy po napuštění čerstvé vody přímo do vody ve vířivce. Udržovací dávku 100 ml/m3 dávkujte 1x za 7-14 dní (podle zatížení). Dávkování provádějte při zapnuté cirkulaci, resp. tryskách a nechte dobře promíchat do celého objemu vířivky.

Ošetření provádějte bez přítomnosti osob ve vířivce. Používání vířivky je možné po řádném promíchání vody. Pro dlouhodobé udržení kvality vody doporučujeme kombinovat s dávkováním oxidačního přípravku OXI ACTIVE podle návodu a pravidelně kontrolovat pH. Čas potřebný biocidní účinek: 30 min.

Popis dezinfekčního prostředku

Účinná látka: alkyl(C12-C16) benzyl (dimethyl) amonium-chlorid 0,165g/ 100g

Obsah: 3 litry

Bezpečnost a první pomoc: VAROVÁNÍ Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné rukavice / ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně oplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. Odstraňte obsah a obal jako nebezpečný odpad. Obsahuje polyhexamethylen guanidinhydrochlorid. Může vyvolat alergickou reakci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chemie - čištění a údržba
Hmotnost: 3 kg
Výrobce: Canadian Spa International

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
--