LX Vodní čerpadlo pro vířivky LP300 3,0HP (1-Speed) - BC-LXLP300
Průměr napojení je 60 mm. Určeno pro vysoký výkon a výbornou průtočnost. Vzduchem chlazený motor odolný vůči vlhkosti a nízkým teplotám.
Výkonné čerpadlo LX LP300 3,0 HP pro vířivky a spa
Silné jednorychlostní čerpadlo pro náročné vířivky a spa systémy. Nabízí maximální průtok, vysoký tlak a stabilní výkon i při intenzivním provozu.
3,0 HP pro silný masážní efekt a vysoký tlak vody.
Až 635 l/min pro náročné vířivkové systémy.
Spolehlivý provoz a dlouhá životnost i při každodenním používání.
Důležité informace před výběrem
Toto čerpadlo patří mezi nejvýkonnější modely řady LX LP a je určeno pro vířivky s vyšším počtem trysek nebo náročnější masážní systémy.
Jedná se o jednorychlostní (1-Speed) čerpadlo s výkonem 3,0 HP a napojením 2" (60 mm). Často slouží jako náhrada za výkonnější originální čerpadla v různých značkách spa.

Technické parametry
Hlavní výhody
- maximální výkon pro náročné vířivky
- vysoká průtočnost a tlak vody
- stabilní a spolehlivý chod
- vhodné jako náhrada za silnější originální čerpadla
- dlouhá životnost
Použití
Ideální jako masážní čerpadlo pro vířivky a spa s vyšším počtem trysek nebo náročnějšími systémy. Vhodné pro výměnu výkonnějších čerpadel nebo upgrade výkonu.
Obsah balení
- 4× silentblok
- 2× příruba (2" / 60 mm)
Na co si dát pozor
Zkontrolujte, zda vaše původní čerpadlo není dvourychlostní a zda odpovídají výkon, napětí, napojení a konektor.
| Kategorie: | LX jednorychlostní masážní čerpadla |
|---|---|
| EAN: | 08594214050781 |
| Výrobce: | Wellis, Aegean Spas, Alps Spas, American Dream Spa, American Whirlpool, Apollo Spas, Aquaspa, Aquavia Spa, Arctic Spas, Armstark, Artesian Spas, Bauhaus, Beachcomber Hot Tubs, Belatrix, Beta-Pools, Bullfrog Spas, Cal Spas, Caldera Spas, California Cooperage, Canadian Spa, Canadian Spa Company, Catalina, Clearwater Spas, Coast Spas, Coleman Spas, Costco Spas, Coyote Spas, Crown Spas, Crystal Pools, Crystal Waters Hot Tubs, Cyprus & Ria, Delo Sol Spas, Diamante Spas, Dimension One Spas, Discovery Spas, Down East Spas, Dream Maker Spas, Dynasty Spas, EasyPool24, Eco Spas, Elite Spas, Emerald Spas, European Spas, Fonteyn Spas, Freedom Spas, Futura Spa, Garden Leisure Spas, Goldkey Spas, Great Lakes Spas, Gulf Coast Spas, Hanscraft, Hayward, Hercules Spas, Hoesch, Hornbach, Hydro Spa, Hydropool Industries, Iberspa, Island Spas, Jacuzzi, Jazzi, Jetpool / Hydropool, LA Spas, Laguna Spa, LAY-Z Spa, Leisure Bay Spas, Leisure Life, Leisureite Spas, Lux Hot Tubs, Maax Spas, Marimex, Marquis Spas, Master Spas, Max Spas, Medea Spa, Modulan Whirlpool, Monarch Spas, Morgan Spas, Mountfield, Nordic Hot Tub, Novitek Whirlpools, Optirelax, Park Leisure Spas, Passion Spas, Patio World, PDC Spas, Pentair Pool Products, Platinum Spas, Platinum Elite Spas, Premium Leisure Spa, QCA, Rainbow Plastics, Riviera Pool, Rota Spas, Sanotechnik, Santyno, Saratoga Spas, Scandi Spa Family, Serenity Spa, Signature Spas, Sonfarell, Spaform, Sta-Rite, Strong Spas, Sun Rays Spas, Sun Spas, Sunbelt Spas, Sundance Spas, Sunrise Spas, Suntech Octaspa, Superior Spas, Teledyne, Thermo Spas, Tidal Fit Swim Spas, Tiger River, Tuff Spas, USSPA, Viking Spas, Villeroy & Boch, Vita Spa, Vitality Pool, Water'Health, Waterdreams Whirlpool, Whitewater Spas |
| Typ čerpadla: | Masážní |
| Počet rychlostí: | Jednorychlostní |
| Výkon: | 2,0kW - 2,49kW |
| Hadicový vstup: | 60 mm+ |
| Hadicový výstup: | 60 mm+ |
| Model: | LX LP300 |
| Maximální průtok: | 635 l/ min |
| Izolační třída: | F |
| Jednorychlostní / Dvourychlostní čerpadlo: | Jednorychlostní |
| Krytí: | IPX5 |
| Maximální pracovní tlak: | 3,0 bar |
| Maximální výtlačná výška: | 17 m |
| Příkon: | 2.2 kW / 3,0 HP |
| Připojení: | 2" |
| Teplota kapaliny: | 5 - 50 °C , okolní teplota Max: 40 °C |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
