SKLADY UZAVŘENY - INVENTURA v termínu 6.2 - 10.2. budou všechny objednávky v těchto dnech přijaty a expedovány následující týden v pondělí 13.2.2023

Nový dotykový ovládací panel SpaTouch3™

7.10.2021 #Aktuality

Společnost Balboa Water Group, jeden z největších dodavatelů ovládacích panelů a příslušenství k vířivkám a SWIM SPA, oficiálně vydala svoje dotykové ovládací panely 3. generace, známé jako SpaTouch. Rychle si získaly svou oblibu a tak není divu, že je lze nalézt ve vířivkách prémiové úrovně, prodávaných různými výrobci vířivek po celém světě.

Vaše auto, mobil, tablet i mikrovlnná trouba mají dotykovou obrazovku! Téměř všechny nové elektronické přístroje jí vlastní. Nyní ji budete mít i na své vířivce nebo SWIM SPA s Balboa SpaTouch! Řada SpaTouch3 obsahuje ještě ergonomičtější a jednodušší rozhraní než jeho předchůdci, používá moderní technologie, které kombinuje s vysoce kvalitními materiály. Má dynamické zobrazení, až 2× jasnější než SpaTouch2 a prvotřídní věrné zobrazení barev TrueColor. Dotykový displej obsahuje nejnovější dotykovou technologii s kapacitním dotykem. Je také absolutně nepropustný pro vnější podmínky okolního prostředí, jako je stříkající voda nebo znečištění. Pyšní se také novým menu, které je větší a jasnější.

SpaTouch 3 je k dispozici ve dvou verzích: SpaTouch 3 má úhlopříčku 5 palců a SpaTouch 3+ má úhlopříčku 7 palců.

Kompatibilní s řídicími systémy Balboa řady BP.

Prohlédnout si všechny SpaTouch ovládací panely...

Expresní dodání
různé možnosti doručení ...
3000 produktů
máme nejširší nabídku ...
Všechny produkty skladem
největší výběr produktů ...
Prodloužená záruka
3 roky